[v_icon color=”#0d9e00″ size=”25px” target=”_blank” name=”moon-checkmark-3″]  Ir pavasaris, un kondicionieri kļūst aizvien aktuālāki ikdienas lietošanā.

  • Kondicionieri dzīvokļiem, ir dāžādu izmēru un plānojumu dzīvokļi katram dzīvoklim gaisa kondicionēšanai, kondicionierim ir savi svarīgi parametri.
  • Kondicioniera jauda, kondicioniera darbības trokšņi, kondicioniera enerģijas taupīgums, kā kondicionieris iekļaujas telpu dizainā utt.
  • Par jums vispiemērotāko risinājumu ar prieku  sniegsim konsultācijas !

Konsultācijas 29441170  [maxbutton id=”2″]

 

 

[v_icon color=”#0d9e00″ size=”25px” target=”_blank” name=”moon-checkmark-3″]Dažas svarīgas lietas, kas jāņem vērā, pirms jūs pērkat gaisa kondicionieri privātmājai:

[v_icon color=”#0d9e00″ size=”20px” target=”_blank” name=”moon-checkmark-3″] Cena. Jums ir jāieplāno budžets gaisa kondicionierim un montāžas darbiem jūsu privātmājā. Gaisa kondicionieri privātmājām paredzēti vairāku telpu dzesēšanai/sildīšanai, funkciju izvēloties atbilstoši sezonai.
[v_icon color=”#0d9e00″ size=”20px” target=”_blank” name=”moon-checkmark-3″] Ražotājs. Mēģinot nopirkt gaisa kondicionieri privātmājām, noskaidrojiet vai izvēlētais brends piedāvā augstas kvalitātes produktus (EiroVent sertifikāts). Vai ražotājs nodrošina iekārtām garantiju vismaz 3 gadus un vai šeit ir brenda autorizētā servisa oficiālā pārstāvniecība (jābūt sertifikātam vai licencei).
[v_icon color=”#0d9e00″ size=”20px” target=”_blank” name=”moon-checkmark-3″] Telpu platība. Ne visi gaisa kondicionieri ir domāti privātmājām. Portatīvie vai mobilie gaisa kondicionieri varētu būt labi, tikai vienai telpai, kas ir varbūt 12 līdz 20 kvadrātmetri liela. Sienas split vai Multi Split  iekārtas var nodrošināt dzesēšanu vai sildīšanu lielākām privātmājām. Un visbeidzot, Multi split gaisa kondicionētāji privātmājām, ir labākais risinājums, lai Jūs justos komfortabli visās privātmājas telpās.

Augstāk minētie apsvērumi ir tikai daži, kas jāpatur jums prātā, pirms iegādājieties pareizu gaisa kondicionieru sistēmu mājai. Mūsu uzņēmuma speciālisti jums var palīdzēt konsultēt un izvēlēties pareizāko gaisa kondicionieri privātmājām, ņemot vērā jūsu budžetu un prasības. Droši sazinieties ar mums! 

[v_icon color=”#0d9e00″ size=”25px” target=”_blank” name=”moon-checkmark-3″]Kā atrast labāko gaisa kondicionieri dzīvoklim.

  • Pirms iegādājieties gaisa kondicionieri dzīvoklim, noskaidrojiet, kurā istabā jums ir viskarstāk. Ja tas zināms, tad noskaidrojiet vai āra bloku – kompresoru drīkst izvietot uz fasādes sienas, balkona vai lodžijas?
  • Ja nav iespējams izvietot āra bloku, tad jums jāizvēlas mobilais jeb portatīvais gaisa kondicionētājs.
  • Bet sienas split gaisa kondicionieri ir efektīvāki, klusāki un nav jāraizējas par kondensāta izliešanu no tvertnes, kā tas ir mobilajiem gaisa kondicionieriem.
  • Gaisa kondicionieri dzīvoklim var izvēlēties pēc dizainai, pēc efeketivitātes rādītājiem, izmēriem un trokšņa līmeni.
  • Skaņas līmenim pie zemākajiem ventilatora pagriezieniem nevajadzētu pārsniegt 20 dBA.
  • Atcerieties, ka gaisa kondicionieri dzīvoklim sienas split izpildījumā, jāparedz montāžas darbu izmaksas.

Konsultācijas 29441170

White thumb up next to the like from social networks on blue bac