+371 67817777 +371 67817777 +371 67817777

Kondicionieri mājai

Dažas svarīgas lietas, kas jāņem vērā, pirms jūs pērkat gaisa kondicionieri privātmājai:

Cena. Jums ir jāieplāno budžets gaisa kondicionierim un montāžas darbiem jūsu privātmājā. Gaisa kondicionieri privātmājām paredzēti vairāku telpu dzesēšanai/sildīšanai, funkciju izvēloties atbilstoši sezonai.

Ražotājs. Mēģinot nopirkt gaisa kondicionieri privātmājām, noskaidrojiet vai izvēlētais brends piedāvā augstas kvalitātes produktus (EiroVent sertifikāts). Vai ražotājs nodrošina iekārtām garantiju vismaz 3 gadus un vai šeit ir brenda autorizētā servisa oficiālā pārstāvniecība (jābūt sertifikātam vai licencei).

Telpu platība. Ne visi gaisa kondicionieri ir domāti privātmājām. Portatīvie vai mobilie gaisa kondicionieri varētu būt labi, tikai vienai telpai, kas ir varbūt 12 līdz 20 kvadrātmetri liela. Sienas split vai Multi Split  iekārtas var nodrošināt dzesēšanu vai sildīšanu lielākām privātmājām. Un visbeidzot, Multi split gaisa kondicionētāji privātmājām, ir labākais risinājums, lai Jūs justos komfortabli visās privātmājas telpās.

Augstāk minētie apsvērumi ir tikai daži, kas jāpatur jums prātā, pirms iegādājieties pareizu gaisa kondicionieru sistēmu mājai. Mūsu uzņēmuma speciālisti jums var palīdzēt konsultēt un izvēlēties pareizāko gaisa kondicionieri privātmājām, ņemot vērā jūsu budžetu un prasības. Droši sazinieties ar mums!

Konsultācijas 29441170