+371 67817777 +371 67817777 +371 67817777

Kondicionieri sabiedriskām ēkām

Veikalam, kafejnīcai, ofisam un citām sabiedriskām ēkām izvēlieties kondicionieri vai kondicioniera sistēmu, kas efektīvi un ātri nodrošina nepieciešamo temperatūru telpā.

Multi kondicionieru sistēmas ir viens no veidiem, kas paredzēts sabiedriskām ēkām. Tā labākā īpašība ir, ka vairākās telpās izvietotos iekštelpu blokus dzesē tikai viens kompresors jeb āra bloks. Tas nozīmē, ka fasāde vai jumts nebūs izvietots ar vairākiem āra blokiem.

Kondicionieri sabiedriskām ēkām var tikt aprīkoti ar dažāda izpildījuma iekštelpu blokiem: griestos iebūvētām kasetēm, kanāla blokiem vai pie sienas stiprināmiem split iekšblokiem.

Ja nepieciešams vienlaicīgi sildīt un dzesēt telpas vara izmantot siltum atgūšanas sistēmu MultiV, tādā veidā jūs nodrošināsiet komfortu visu gadu un ieekonomēsiet uz apkures rēķina.

Sabiedriskām ēkām kondicionieri var tikt izvēlēti arī pēc īpaša dizaina, piemēram, galerijas tipa, kur gaisa kondicionierī jūs varat ievietot savu mīļāko fotogrāfiju vai zīmējumu vai Artcool sērija, kur panelis ir tonēta spoguļa vai sudraba krāsā.

Konsultācijas 29441170