Kondicionieri

Konsultācijas 29441170

Ir pavasaris, un kondicionieri kļūst aizvien aktuālāki ikdienas lietošanā. Mēs atradīsim Jums vispiemērotāko variantu gan lielās biroju telpās, gan dzīvojamās telpās, gan rūpnieciskos objektos, gan tirdzniecības centros.

 

Dažas svarīgas lietas, kas jāņem vērā, pirms jūs pērkat gaisa kondicionieri privātmājai:

  •  Cena. Jums ir jāieplāno budžets gaisa kondicionierim un montāžas darbiem jūsu privātmājā. Gaisa kondicionieri privātmājām paredzēti vairāku telpu dzesēšanai/sildīšanai, funkciju izvēloties atbilstoši sezonai.
  • Ražotājs. Mēģinot nopirkt gaisa kondicionieri privātmājām, noskaidrojiet vai izvēlētais brends piedāvā augstas kvalitātes produktus (EiroVent sertifikāts). Vai ražotājs nodrošina iekārtām garantiju vismaz 3 gadus un vai šeit ir brenda autorizētā servisa oficiālā pārstāvniecība (jābūt sertifikātam vai licencei).
  • Telpu platība. Ne visi gaisa kondicionieri ir domāti privātmājām. Portatīvie vai mobilie gaisa kondicionieri varētu būt labi, tikai vienai telpai, kas ir varbūt 12 līdz 20 kvadrātmetri liela. Sienas split vai Multi Split  iekārtas var nodrošināt dzesēšanu vai sildīšanu lielākām privātmājām. Un visbeidzot, Multi split gaisa kondicionētāji privātmājām, ir labākais risinājums, lai Jūs justos komfortabli visās privātmājas telpās.
 

Augstāk minētie apsvērumi ir tikai daži, kas jāpatur jums prātā, pirms iegādājieties pareizu gaisa kondicionieru sistēmu mājai. Mūsu uzņēmuma speciālisti jums var palīdzēt konsultēt un izvēlēties pareizāko gaisa kondicionieri privātmājām, ņemot vērā jūsu budžetu un prasības. Droši sazinieties ar mums!

 

Kā atrast labāko gaisa kondicionieri dzīvoklim.

  • Ja nav iespējams izvietot āra bloku, tad jums jāizvēlas mobilais jeb portatīvais gaisa kondicionētājs.  
  • Bet sienas split gaisa kondicionieri ir efektīvāki, klusāki un nav jāraizējas par kondensāta izliešanu no tvertnes, kā tas ir mobilajiem gaisa kondicionieriem.  
  • Gaisa kondicionieri dzīvoklim var izvēlēties pēc dizainai, pēc efeketivitātes rādītājiem, izmēriem un trokšņa līmeni.
  • Skaņas līmenim pie zemākajiem ventilatora pagriezieniem nevajadzētu pārsniegt 20 dBA.  
  • Atcerieties, ka gaisa kondicionieri dzīvoklim sienas split izpildījumā, jāparedz montāžas darbu izmaksas.    
 

Mobīlie kondicionieri

 
Mobīlie kondicionieri  pārsvarā tiek izmantoti, lai īslaicīgi kontrolētu gaisa temperatūru telpā. Tos parasti izmanto, kad ātri jānovērš paaugstināta temperatūra servera telpās vai citās tehniskās telpās, bet noteikti tie nav paredzēti šādām telpām, jo ir risks kondensāta noplūdei uz grīdas, kā arī dzesēšanas jaudas nepietiekamība.
 Mobīlie kondicionieri parasti ir aprīkoti ar siltā gaisa izplūdes kanālu, kur trubas galu izliek pa logu ārā, tam arī regulāri jāizlej no tvertnes kondensāta ūdens, kas rodas gaisu dzesējot caur kondicionieri. Portatīvajam gaisa kondicionierim ir arī savi mīnusi, piemēram troksnis, jo kompresors atrodas kondcionierī.
Ieteicams mobīlo kondicionieri lietot īslaicīgai lietošanai, bet pastāvīgai lietošanai izmantot sienas Split dalīto gaisa kondicionieri (skatīt sadaļu: kondicionieri dzīvoklim).

Konsultācijas 29441170