•  +371 67817777       mj@mj.lv

LG Dzīvojamo telpu gaisa kondicionieri

Garantēts Patīkams Klimats ar LG kondicionieri

Modernā pasaulē cilvēkam atbilstoša dzīvošana prasa lielus dabas resursus. Tomēr mūsu veselība un vide ir divas vērtības, kurās nevar būt kompromisu.

Pateicoties inovatīvajai tehnoloģijai LG gaisa kondicionieri ir ideāli lietošanai gan darbā, gan mājās.. Radot patīkamu atmosfēru telpās, kondicionieris nodrošina tīru gaisu un neitralizē jebkuru nevēlamu smaržu, Tas viss notiek ļoti klusi un efektīvi, ar minimālu enerģijas patēriņu. LG ir apņēmies sniegt drošus un energoefektīvus gaisa kondicionēšanas risinājumus gan jūsu ģimenei, gan uzņēmumam, lai jūs varētu dzīvot labāk, tādējādi saudzējot arī māti dabu.

Kondicionieris Atēna

Kondicionieri, Unikālās īpašības

 

1. Rūpes par Jūsu Veselības
Dažādie filtri, kā arī uzlabotie otrās paaudzes nano plazmas joni pasargā lietotāju no visām kaitīgajām vielām, tai skaitā, smaržām, baktērijām un alergēniem.

 

2 miljoni jonu nodrošina pilnu gaisa sterilizāciju lietotāja veselībai un komfortam.

 

2. Spoguļtipa dizains
LG gaisa kondicionieris ir ne tikai pārsteidzoši efektīvs, bet arī ārkārtīgi elegants dizaina priekšmets.

 

3.Pilnīgs klusums
LG unikālā ventilatoru un zemo vibrāciju kompresora tehnoloģija nodrošina ārkārtīgi lielu klusumu.

 

Ar jaunā dizaina asmeņiem ventilators nodrošina ļoti klusu dzesēšanu.

4. Augstākā enerģijas efektivitāte
Siltummainītāja stāvoklis, gaisa atveres, kompresora un inventora tehnoloģija piedāvā  pasaulē labāko enerģijas efektivitāti.

 

Stratēģiski dizainēts siltummainītājs un gaisa atvere veicina efektīvu enerģijas izmantošanu,  tajā pašā laikā sniedzot maksimālu dzesēšanu.

 

5. Ātra & Vienkārša instalācija
Instalācija nekad nav bijusi vieglāka kā tagad, ar jaunajiem LG gaisa kondicionieriem.

Rūpes par Jūsu Veselību

 

Plazmas filtrs

Jonizēšana
Aptuveni 2 miljoni Plazmas filtra joni sterilizē ne tikai gaisu, kas iet caur gaisa kondicionieri, bet arī visas apkārtējā vidē esošās kaitīgās vielas, tai skaitā smaržas.

 

Automātiska tīrīšana
Automātiskā tīrīšanas funkcija novērš baktēriju un pelējuma veidošanos uz siltummainītāja, tādējādi nodrošinot drošāku vidi lietotājam.

 

Gaisa attīrīšana

 

Neskatoties uz vieglo uzturēšanu, spēcīgā plazmas filtrācijas sistēma LG gaisa kondicionieros pasargā lietotāju no smakām un kaitīgo vielu atrašanās gaisā.

 

Filtrācijas Sistēma

 

Alerģiju & Vīrusu drošs
Alerģiju un vīrusu drošais filtrs ir pārbaudīts dažādos pētījumos un pierādīts, kā vīrusu neitralizētājs, tai skaitā arī gripas vīrusa (H1N1).

 

Nearomātisks
Smaržu filtrs likvidē visas ikdienas smakas, tai skaitā tās, kas izraisa migrēnu un hronisku nogurumu.

 

Dizains

Pilnīgs Klusums

LG unikālais ventilators un zemo vibrāciju kompresora tehnoloģija ir sasniegusi pasaules zemāko trokšņu līmeni kondicionieru jomā.

1. LG Unikālais Ventilators

Ventilatora lāpstiņām, saskaroties ar gaisu, maksimālais troksnis ir samazināts līdz līmenim, kas ir viens no zemākajiem pasaulē.

2. BLDC Ventilatora Motors

Ar spēcīgu griezes momentu un jaudīgu ND magnētismu, BLDC motors nodrošina lielu gaisa apjomu un augstu statisko spiedienu.

Gan elektriskais, gan mehāniskais troksnis ir mazāks, bet nodrošina lielu ātrumu.

Optimizēta Gaisa Plūsma 

Jaudīga Gaisa Plūsma

Neatkarīgi no lieluma un atrašanās vietas telpā, spēcīgā gaisa plūsma no LG gaisa kondicioniera liks jums justies atvēsinātam un komfortablam daudz ātrāk nekā tas būtu iespējams ar parastajiem kondicionierim.

Kondicionieris ļauj Jums sajust gaisa plūsmu pat no 12 metru attāluma. Tagad dzesēšana ir kļuvusi daudz spēcīgāka un ātrāka.

 

Četru Virzienu Gaisa Plūsma

 

LG gaisa kondicionieris nodrošina vēsu gaisu visā istabā. 4 veidu svārsta funkcija pūšot gaisu ātri un efektīvi visos virzienos.

 

Vēsuma Strūkla

 

Ātra atdzesēšanas funkcija, ar ko iespējams pazemināt istabas temperatūru par 5°C jau 5-6 minūšu laikā.


Apkure

Inverter Tehnoloģija

LG radot jaunos siltumsūkņu produktus ir likuši ievērojamu uzmanību uz enerģijas taupīšanas efektivitāti. LG siltumsūkņu produktiem ir ievērojami augstāka enerģijas efektivitāte nekā patstāvīga ātruma sildītājam. Tā rezultātā, LG produkti var palīdzēt Jums ietaupīt līdz pat 66 % vairāk enerģijas apkures sezonā. Turklāt, izmantojot energoefektīvos LG produktus, Jums vairs nebūs jāuztraucas par kaitīgajiem CO2 izmešiem.

Optimizēta Gaisa Plūsma

12 m Jaudīga Gaisa Plūsma

LG jaunie, lielākie ventilatori ļauj sajust gaisa plūsmu no 12 m attāluma, tas nozīmē, ka apkure sasilda telpu daudz ātrāk.
(Pieejamie modeļi : CS18AQ/CS24AQ)

Viegla Gaisa Plūsmas Vadība

LG gaisa kondicionētāji var automātiski sadalīt gaisu 4 virzienos.

Viegla Instalācija

LG gaisa kondicionētāji tiek izstrādāti, lai būtu vieglāk tos uzstādīt, neatkarīgi no apkārtnes un instalācijas procesā iesaistīto cilvēku skaita.

Perfekta Apdare
Īpaši plats vāks nomaskē caurules un noslēpj citas detaļas. Platāka telpa cauruļvadiem un ūdens izvadīšanas šļūtenei.

Plašāka Vieta Caurulēm
Cauruļu telpa ir par 45% plašāka nekā iepriekšējām gaisa kondicionieru iekārtām.

Noņemas Vāks
Apakšējais pārsegs ir noņemams, kad vien nepieciešams, padarot instalāciju vieglāku.
Demontāža, papildus atbalsta ierīču pievienošanai,  kļūst nevajadzīga. Ar LG patentēto sistēmu, uzstādīšanu var veikt viena persona.

Kopā ir iespējams apvienot 14 telpas izmantojot multifunkcionālo iekārtu sistēmu.

Modeļu Līnija

Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. LASĪT VAIRĀKX