+371 67817777 +371 67817777 +371 67817777

KONDICIONIERI

LG gaisa kondicionieri

Vairāk siltuma ziemā un vēsums karstā vasaras dienā,  apvienojumā ar zemu enerģijas patēriņu un izcili ieturētu dizianu.

 Taupīt elektroenerģiju  ar LG gaisa kondicionieri Prestige, Artcool vai Deluxe modeļiem.  LG unikālie dizaina gaisa kondicionieri Prestige, Artcool Stylist, Slim vai Gallery nodrošina zemu elektroenerģijas patēriņu  pateicoties jaunajiem invertera kompresoriem un īpaši izstrādātai programmai, A+++ klase.
Visaptverošais dizains LG jaunajos kondicionieros ir ideāls risinājums jūsu stilam un mūsdienīgajam dzīvesveidam.
Tāpat LG kondicionieris būtiski uzlabo gaisa kvalitāti telpā, tādā veidā nodrošinot tīru un veselīgu gaisu.

Iekārta savāc neredzamos kaitīgos bioloģiskos piesārņotājus, piemēram, vīrusus, baktērijas un alergēnus, aizsargājot jūs no dažādām slimībām un sliktu pašsajūtu. Labam nakts miegam uzstādiet kondicionierim Sleep funkciju un nākamajā dienā jūtīsieties možs un spirgts .

Precīza kondicioniera temperatūras kontroles sistēma un automātiskā mitruma kontrole aizsargās jūs visu nakti no pārlieka karstuma un mitruma. izmantojot kondicioniera nakts darbības funkciju jūs varat ieatupīt līdz 30% elektroenerģijas, salīdzinot ar manuāli uzstādītu dzesēšanas režīmu.
Taupiet elektroenerģiju ar LG Prestige kondicionieri, kas patērē mazāk enerģijas nekā parastie kondicionieri, tam ir labākie energoefektivitātes rādītāji  PRESTIGE modelim: (SCOP) 5.2 un (SEER)9.1.

Ja kondicionieris tiek izmantots ar pilnu jaudu, tas sasniedz uzstādīto temperatūras iestatījumu daudz 3-5 min. ātrāk.
Papildus pielāgojot kondicioniera plūsmas virzienu un  uzturot nemainīgu temperatūru un samazinātu troksņa līmeni. Filtra tīrīšana gaisa kondicionierim ir ļoti ērta.
Jums nepieciešams izņemt filtru no gaisa kondicioniera tad noskalot filtru zem tekoša ūdens, lai noņemtu netīrumus.
Regulāra filtru tīrīšana nodrošina tīru un svaigu gaisu mājā vai dzīvoklī.  LG gaisa kondicionieris žāvēšanas funkcijā neļaus jūsu mājai vai dzīvoklim kļūt mitram un samazinās pelējuma veidošanās risku uz sienām un griestiem.

LG gaisa kondicionieris ir aprīkots ar pašattīrīšanās funkciju, kas automātiski  attīra kondicionieri no baktērijām, saglabājot kondicionieri sausu un bez smakas, kā arī novērš baktēriju izplatīšanos kondicionierī. Izmantojot JETCOOL fukciju, jūs ātri sasniegsiet vēlamo sildīšanas vai dzesēšanas temperatūru.
Gaisa kondicionieris ar sildīšanas fukciju kombinācijā ar esošo apkures katlu ir ideāls risinājums, lai  nodrošinātu komfortablu apkures funkciju ziemā.

Ieguldītās investīcijas ir pamatotas un pats būtiskākais, ka samazināsies ikmēneša izdevumi un tā atmaksāšanās periods iespējams līdz 3 gadiem.
Šāds apvienojums ar apkures katlu ļaus ietaupīt izdevumus par aptuveni 20-40%. Lai ātrāk un vieglāk izvēlētos gaisa kondicionieri nepieciešams zināt telpas platību mājai vai dzīvoklim.
Tā kā katrai mājai tas ir atšķirīgs, lūdzu, konsultējieties ar mūsu pārdevējiem, pirms jūs pērkat gaisa kondicionieri mājai, lai pārliecinātos, ka tas ir piemērots jūsu prasībām.
LG jaunie gaisa kondicionieri ir vislabākais risinājums, lai nodrošinātu komfortu Jums.

 Dzīve ir labāka, ja tev ir LG gaisa kondicionieris!