MJ-Partneri

Darbības virzieni

Uzņēmuma “MJ-Partneri” galvenie darbības virzieni ir ventilācijas, kondicionēšanas un dzesēšanas, apkures un siltumapgādes, elektrības, ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmu projektēšana un montāža.

Reputācija

Mūsu biznesa reputāciju veido mūsu klientu uzticība. Īsā darbības periodā “MJ-Partneri” ir pierādījis sevi kā vienu no vadošiem uzņēmumiem inženierkomunikāciju sistēmu montāžas un projektēšanas jomā. Mūsu profesionalitāti nodrošina bagātā pieredze, kas iegūta, izpildot pasūtījumus visdažādākajos objektos – pārtikas rūpniecības ražotnēs, tirdzniecības centros un biroju ēkās, privātmājās un daudzdzīvokļu ēkās, noliktavās un citur. Domājot par kvalitāti, mēs strādājam ar iekārtām un materiāliem, ko piedāvā pasaulē atzītākie ražotāji, piemēram, LG, YORK, KAYSUN, IV PRODUCKT, FLAKT, DAIKIN, HALTON un LINDAB. Katram pasūtījumam atrodot piemērotāko risinājumu, mēs piedāvājam visu veidu un apjoma projektēšanas un montāžas darbus.

Serviss

Papildus mēs piedāvājam šo inženierkomunikāciju sistēmu servisa apkalpošanu, kas ļauj noteikt un savlaicīgi novērst iespējamos defektus un tādējādi palielināt iekārtu efektivitāti. Vajadzības gadījumā mūsu speciālisti sniegs jums konsultācijas par labākajiem tehniskajiem risinājumiem atbilstoši Jūsu prasībām.

Mūsu servisa kompānija ir klimataserviss.lv 

Uzdevums

Piedāvājot inženierkomunikāciju sistēmas un to servisa apkalpošanu, mūsu uzdevums ir nodrošināt klienta vajadzībām atbilstošu mikroklimatu, kas ir viens no būtiskākajiem labsajūtas, ērtības un efektīvas darbības priekšnoteikumiem. Jūs droši varat uzticēties mūsu komandai – tie ir vairāk nekā 20 augsti kvalificēti un pieredzes bagāti speciālisti, par kuru profesionalitāti varat pārliecināties Jūs paši