+371 67817777 +371 67817777 +371 67817777

Ventilācija privātmājām

Ventilācija Uzzini zvanot 29441170 –Mūsdienās arvien vairāk klientu izvēlas ierīkot ventilāciju privātmājā. Būvējot māju vai veicot mājas atjaunošanas, siltitināšanas darbus izmantojot mūsdienīgus risinājumus un materiālus, konstrukcijas būs hermētiskas, tādēļ ir būtiska veselīga mikroklimata nodrošināšana telpās ierīkojot ventilāciju privātmājā. Mēs katrai privātmājai piedāvājam individuālu pieeju vadoties pēc klienta vēlmēm un iespējām. Ar pārdomātu ventilācijas sistēmu var uzturēt telpās vajadzīgo klimatu un ietaupīt līdzekļus apkurei. Izvēloties piemērotāko apkures veidu jāizvērtē ventilācijas sistēmas ietkeme un iespeājamās ekspluatācijas izmaksas. Tāpēc pareiza ventilācija privātmājām nav iedomājama bez siltummaiņa. Svaigo pieplūdes gaisu caur siltummaini piesildot ar izmešanas gaisu. Pareizi uzbūvēta ventilācija privātmājām darbojas klusi. Pareizi izvietoti gaisa pieplūdes un nosūces elementi nerada troksni vai tiešu gaisa plūsmu vai  caurvēja sajūtu.

MJ-Partneri izstrādāta un uzstādīta ventilācijas sistēma garantē veselīgu gaisu privātmājā, tas ir drošākais risinājums.

MJ-Partneri ventilācijas sistēma pašlaik ietver standarta ventilācijas gaisa vadus kā arī rūpnieciski izolētus. Abi gaisa vadu veidi galvenokārt ir paredzēti vienas ģimenes mājām.