Ventilācija

Uzzini zvanot 29441170 

Jo īpaši tagad, kad gaisa piesārņotības problēma kļūst aizvien aktuālāka, regulāra svaiga gaisa apmaiņa telpā ir viens no svarīgākajiem priekšnoteikumiem, ja vēlamies dzīvot un strādāt kvalitatīvi

MJ-Partneri” piedāvā visu veidu ventilācijas sistēmu montāžu – sākot no mazu un beidzot ar lielu ražošanai vai tirdzniecībai paredzētu telpu ventilācijas sistēmu kvalitatīvu izbūvi. Neatkarīgi no tā, vai jums ir vajadzīga sadzīves vai rūpnieciskā ventilācijas sistēma, kvalificēti speciālisti atradīs vispiemērotāko risinājumu konkrētam pasūtījumam, iepriekš veicot precīzus aprēķinus un izpētes darbus.

Jūs varēsiet ievērojami samazināt ekspluatācijas izdevumus, ja izvēlēsieties ventilācijas sistēmas, kas darbojas, piemēram, pēc rekuperācijas (siltuma atguves) principa. Savukārt dūmu nosūces sistēmu kvalitatīva izbūve nodrošinās ātrāku ugunsgrēka seku likvidāciju.

Ventilācija, ventilācijas sistēma vai svaiga gaisa maiņa tiek droši panāktas  ierīkojot ēkas  telpās  speciāli šim nolūkam uzražotas ventilāciju nodrošinošas tehniskās iekārtas – viena montējas ārsienā, tā nogādā svaiu gaisu no āras, bet otra iebūvēta  telpās, wc vanna vai virtuve, tālāk mitrais gaiss tiek novadīts ventilācijas sistemas  šahtā vai caur sienu uz āru.