+371 67817777 +371 67817777 +371 67817777

Ventilācijas sistēmas

Pareizi ierīkota ventilācijas sistēma ir viens no iekštelpu komforta pamata nosacījumiem. Ventilācijas nepietiekamība telpās veicina skābekļa trūkumu un ogļskābās gāzes koncentrāciju, veicinot cilvēka veselībai kaitīgo baktēriju vairošanos, kā arī palielinātu mitruma koncentrāciju telpās, kas veicina pelējuma sēnīšu rašanos.

Dabiskās ventilācijas sistēmas, kas jau ir paredzētas ēkās, darbojas caur izbūvētu gaisa vadu iekštelpu sienās vai speciālajos ventilācijas blokos (cukās) ar resti virtuvēs un sanitārajos mezglos. Šādi izbūvētas ventilācijas sistēmas darbību ietekmē āra un iekštelpu temperatūras svārstības, vējš un citi klimatiskie apstākļi, kā arī laika gaitā tajās uzkrājās putekļi un citi netīrumi pasliktinot telpu ventilācijas kvalitāti.

Savukārt mehāniskās ventilācijas sistēmas nodrošina kvalitatīvu gaisa apmaiņu telpās, regulējot relatīvo mitrumu, temperatūru, nepieciešamo gaisa daudzumu telpās, tādējādi nodrošinot optimālu komforta līmeni telpās jebkurā gadalaikā. Mehāniskās ventilācijas sistēmas novērš putekļu un netīrumu iekļūšanu telpās, iekārtās pieplūdes gaisu attīrot.

Pareizi izbūvētas ventilācijas sistēmas ietekmē arī ēkas kvalitāti, pasargājot to no paaugstināta mitruma telpās, kas veicina pelējuma sēnīšu rašanos, tādējādi pasliktinot būves kopējo kvalitāti.

Ventilācija. Ventilācijas sistēmu montāža – sākot no mazu un beidzot ar lielu ražošanai vai tirdzniecībai paredzētu telpu ventilācijas sistēmu kvalitatīvu izbūvi. Neatkarīgi no tā, vai jums ir vajadzīga sadzīves vai rūpnieciskā ventilācijas sistēma, kvalificēti speciālisti atradīs vispiemērotāko risinājumu konkrētam projektam, iepriekš veicot precīzus aprēķinus un izpētes darbus.

Uzzini zvanot 29441170